Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się zna naszą ofertą wydawniczą.. Można w niej znaleźć książki o tematyce teologicznej, pomoce homiletyczne, oraz opracowania z dziedziny liturgiki.

Wydajemy cieszącym się uznaniem i popularnością modlitewnik ks. Tymoteusza „Tobie Panie zaufałem”. W trosce o osoby starsze i niedowidzące książka ta dostępna jest również w wersji z pogrubionym drukiem i większą czcionką. Ofertę tą uzupełniamy modlitewnikiem przeznaczonym dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej.

Wydajemy również księgi kancelaryjne przydatne w pracy kancelarii parafialnej. Dzięki użytym materiałom i technologii są trwałe i estetyczne.

Jesteśmy również wydawcą popularnego kwartalnika Ateneum Kapłańskie, cieszącego się od lat uznaniem i renomą. Współpracujemy z redakcją Ładu Bożego, który ukazuje się na łamach Przewodnika Katolickiego.